Dlaczego mężczyźni lubią kobiece piersi?

Ostatnio w Stanach Zjednoczonych przeprowadzono badania, w wyniku których można było stwierdzić, że 78% mężczyzn na pierwszy rzut oka patrzy na kobietę, zwracając uwagę na jej biust.

Nie jest to zaskakujące, ponieważ kobiece piersi są uważane za symbol seksualności i piękna, są one podkreślane przez projektantów, projektantów mody, artystów i filmowców. Postanowiliśmy dowiedzieć się, dlaczego mężczyźni lubią duże kobiece popiersie?

Kobiece piersi Yin i Yang

Faktycznie, specjalne podejście do kobiecych piersi powstaje w męskim ciele od urodzenia. To pierś jest narządem, za pomocą którego kobieta karmi dziecko mlekiem. W rzeczywistości to właśnie ten organ ma najbardziej intymny kontakt z męskim organizmem, dlatego na poziomie genetycznym istnieje szczególne przywiązanie do niego.

Mówiąc z punktu widzenia fizjologii, kobieca pierś jest jednym z głównych elementów, które aktywują męskie libido. Podobnie jak męski narząd seksualny podczas pożądania seksualnego, żeńska pierś może urosnąć i stać się bardziej elastyczna.

Psycholodzy twierdzą, że to dla tych mężczyzn, że narządy kobiet, które zasadniczo różnią się od męskiego ciała – biustu, pochwy i macicy, są atrakcyjne. Dlatego mężczyźni chcą spotkać się z dziewczyną, która będzie miała duży i piękny biust, który jest apogeum piękna i atrakcyjności.

I tutaj wkradły się największe kłopoty. Męska wyobraźnia, oglądając zdjęcia gwiazd Hollywood z dużym popiersiem, formuje pewne stereotypy ideału kobiecej piersi. Niestety, w prawdziwym życiu mogą spodziewać się dosyć silnego rozczarowania. Około 46% kobiet w Polsce ma 0 lub 1 rozmiar biustu. Jednocześnie tylko 5% próbuje zmienić coś w swoim ciele, a reszta nadal żyje z nieśmiałością wobec własnego małego biustu. Dzisiaj jest tak wiele różnych sposobów na zwiększenie rozmiaru piersi, ale jeśli mówimy o najbardziej podstawowych, to zdecydowanie trzeba powiedzieć o chirurgii plastycznej. Implanty silikonowe są nadal bardzo popularne, chociaż ostatnio pojawiły się liczne metody niechirurgiczne.

Na przykład dzisiaj w Polsce popularnymi produktami są kremy i żele do powiększania piersi. Nie mają skutków ubocznych, ale przy regularnym stosowaniu mogą dawać określony efekt.

Wiele dziewcząt pisze na forach, że po użyciu tych kremów, piersi stają się elastyczne i piękne. Możesz uwierzyć w skuteczność korzystania z tej metody lub nie, ale fakt pozostaje – dzięki temu systemowi możesz naprawdę uzyskać stabilny wynik, i zrobić to szybko i sprawnie.

Czytaj więcej:
Bustelle;
Bust-full;
FlyBra;
BUST SIZE;
Breast Cream;