Jak mogę zwiększyć rozmiar mojej piersi bez operacji?

Nie okłamujmy się, panie. Ktokolwiek mówi cokolwiek, ale ma rozmiar 0 lub 1 piersi dla wielu kobiet, jest podobny do niepełnosprawności.

Nie chodzi tu o to, jak ją traktują, ale o to, jak postrzegają ją inni. Nawet jeśli wszystko, co mówią, że w małej piersi nie ma nic złego, przynajmniej na tyle, aby usłyszeć raz w życiu kpiny na ten temat z koleżankami lub ukochanej młodego człowieka, aby kiedykolwiek rosnąć kilka kompleksów i doświadczeń emocjonalnych.

Mężczyźni kochają piersi Duże kobiet i jak oni nie uspokoił frazę, że ich to nie obchodzi koszty hoża blondynka na horyzoncie pojawia się i oczy od razu rzuca się do niej.

Co powinienem zrobić?

Co powinienem zrobić? Nie chodź do skalpela chirurga tylko dlatego, że natura cię zdradziła? Oczywiście, że nie!

Dziś przedstawimy Wam kilka prostych technik i ćwiczeń, które pomogą nie tylko zwiększyć objętość mięśni piersiowych, ale również sprawią, że piersi będą bardziej elastyczne i piękne.

Tak więc jednym z takich ćwiczeń są push-upy z podłogi. Aby uzyskać najbardziej efektywny rezultat, spróbuj wycisnąć podłogę w pozycji, w której plecy są wypoziomowane, a podnóżek spadnie na skarpetki.

W tym samym czasie musisz iść tak nisko, że Twój podbródek dotyka podłogi. Optymalne do zrobienia w jednym podejściu dla 20-25 pompek, chociaż jeśli jest ciężko, możesz zacząć od 3-5 powtórzeń. Bardzo pomocne jest także utworzenie mostu ćwiczeń klatki piersiowej. Idealnie powinieneś polegać na piętach i twardej części dłoni, ale jeśli nie jest to możliwe na początku, możesz użyć całej stopy jako nacisku.

No iw końcu – połączone dłonie. Bierzemy i łączymy ręce przed klatką piersiową w ten sam sposób, w jaki modlą się ludzie. Jednocześnie musimy starać się maksymalnie wycisnąć z siebie dłonie i starać się wytrzymać taki ładunek tak długo, jak to możliwe.