Kobiety z dużym biustem są bardziej głupie niż inne. Mit czy rzeczywistość?

Do tej pory istnieje wiele różnych plotek i teorii, że kobiety z dużymi piersiami są głupsze i dalekowzroczne od innych.

W końcu, kiedy zaczynają coś mówić, mężczyźni nie są zainteresowani samą istotą rozmowy, ale po prostu muszą udawać, że są zainteresowani tym, co się dzieje.

W rzeczywistości ich oczy i cała uwaga skierowana jest tylko do jednego punktu, mianowicie do klatki piersiowej.

Dlatego, aby nie stracić okazji do komunikowania się z osobą odmiennej płci, kobiety wolą wybierać sobie rozmówców z wysoce inteligentnych mężczyzn, którzy nie skupią się na wielkości jej piersi, ale będą rozmawiać tylko w celu zainteresowania kobietą. Ale naukowcy przeprowadzili eksperymenty, które faktycznie dowiodły, że kobiety z dużym biustem nie są bardziej głupie niż te z małą piersią. W końcu wszystko, co wiąże się z poziomem inteligencji, absolutnie niezwiązane z rozmiarem piersi.

Podczas badania zidentyfikowano kilka grup kobiet z dużym biustem, średniej wielkości i małym biustem. Po wykonaniu zadań testowych przez każdą dziewczynę można było mówić o wynikach.

Najbardziej głupie w tej wersji badania były dziewczęta z małą piersią i najmądrzejsi, u których piersi były średniej wielkości. Dlatego naukowcy doszli do wniosku, że nie będą w stanie połączyć rozmiaru swoich piersi i zdolności umysłowych w jakikolwiek sposób. Okazuje się, że ludzie celowo wymyślili ten mit, aby usprawiedliwić ich beztroskę w rozmowie z pompatycznymi pięknościami.

Jak przyciągnąć uwagę mężczyzny bez dużej piersi?

Pierwszą rzeczą, którą możesz zrobić zaraz po tym, jak zaczniesz rozumieć, że pierś nie będzie już rosnąć, jest poszukiwanie pomocy u chirurga plastycznego, który może zrobić wszystko, co możliwe, aby zaspokoić twoje żądania. Ale jeśli zabieg chirurgiczny nie wzbudzi Twojej aprobaty, prawdopodobnie należy zwrócić uwagę na specjalne produkty kosmetyczne, które pomogą Ci utrzymać piersi w doskonałej kondycji.

Wszakże nowoczesna technologia pozwala nam liczyć na to, że przy pomocy kremu lub żelu do piersi, można nie tylko odmłodzić skórę, ale także zacieśnić mięśnie.

Chociaż dla większego efektu czasami konieczne jest przynajmniej uprawianie sportów. W końcu nikt nie był w stanie osiągnąć sukcesu w pompowaniu mięśni skuteczniej niż sportowcy. Tylko osoba może znaleźć hobby, ponieważ od razu zaczyna myśleć o swoim własnym miejscu w życiu. Im bardziej piersi dziewczyny, tym częściej musi ona słyszeć komplementy od człowieka iw rezultacie staje się bardziej pewna siebie. Dlatego, aby nie marnować wysiłków na to, co natura nie nagrodziła cię, zaufaj nowoczesnym technologiom i pozwól sobie być piękną każdego dnia. Przecież ci, którzy mają popiersie wygląda na sto procent, zawsze wiedzą, że mogą osiągnąć swoje w tym życiu i na pewno osiągnąć wszystkie cele.

Czytaj więcej:
jak powiększyć piersi i podciągnij;
powiększyć piersi do 5 rozmiarów;
Udało mi się powiększyć piersi;