Triki na optyczne powiększanie biustu

Mała skrzynia to duży problem kobiecy. Prawie 70% dziewcząt ma mały rozmiar biustu, co jest kłopotliwe w pokazie w stroju kąpielowym lub w sukience z otwartym dekoltem.

Dla nich jest to bardzo nieprzyjemna sytuacja, ponieważ każdy wie, że symbolem piękna i seksualności dla kobiety są tylko duże i piękne piersi. Dlatego kobiety starają się zaoszczędzić dużo pieniędzy i przekazać je chirurgowi plastikowemu, aby naprawić ich wadę. Ale jak celne jest to?

Wielu lekarzy zniechęca kobiety do przeprowadzania operacji plastycznej. Nazywają kilka głównych powodów, dla których stosowanie implantów silikonowych na piersi jest błędną decyzją:

  • Po pierwsze, mały popiersie ma swoje zalety. Na przykład, po urodzeniu dziecka i laktacji, małe piersi pozostają znacznie dłuższe i bardziej elastyczne i nie tracą kształtu, ale duże piersi schodzą w dół.
  • Po drugie, kobiety z małymi piersiami są mniej podatne na problemy z kręgosłupem. Ale kobiety z dużym biustem często mają ból pleców i nieprawidłową postawę.
  • Po trzecie, każda interwencja chirurgiczna w integralność skóry jest zawsze ryzykowna. Nawet jeśli słyszałeś wiele dobrych opinii na temat kliniki i chirurga plastycznego, nigdy nie powinieneś zapisywać czynnika błędu ani indywidualnej reakcji organizmu.
  • Po czwarte, po operacji będziesz zmuszony do ciągłego wprowadzania korekty w celu utrzymania kształtu i stanu implantów.

Ale co, jeśli chcesz wyglądać bardziej seksownie i atrakcyjnie? Dziś opowiemy Ci o kilku przydatnych wskazówkach, jak optycznie powiększyć piersi, nie wpływając na ich rozmiar i kształt.

Jak optycznie powiększyć klatkę piersiową?

Ubrania

Wielu stylistów twierdzi, że dzięki odpowiednio dobranym ubraniom można znacznie zwiększyć objętość piersi i sprawić, że będą bardziej wyraziste. Na przykład bardzo dobrze w tym przypadku pomaga odzież, na której występują różne geometryczne wzory.

Korzystając z takich sukienek lub bluzek, możesz na zewnątrz zwiększyć biust, ale w rzeczywistości nie zmieni się jego rozmiar. Zaleca się również stosowanie pionowych lub poziomych pasków w odzieży. Jeśli masz mały biust, spróbuj wybrać luźną odzież (w ciasnych ubraniach, biust będzie od razu widoczny). Pomoże to również osiągnąć pozytywny wynik bez dodatkowych problemów i trudności.

Makijaż

Wiele dziewcząt jest przyzwyczajonych do używania makijażu tylko do twarzy. Ale dzięki zastosowaniu bronzera, korektora lub markera możesz również wizualnie zwiększyć rozmiar biustu i nadać mu odpowiedni kształt.

 

W tym przypadku stosuje się metodę tworzenia sztucznych konturów cieni i biustu. Rozjaśniając i przyciemniając niektóre obszary ciała, możesz uzyskać prawdziwe złudzenie optyczne, że twoje piersi są duże. Jest to ważny punkt, który może i powinien być stosowany, aby zwrócić uwagę mężczyzny na pierwszą randkę lub po prostu podkreślić kształt piersi w wieczorowej sukience.

Biustonosz

Biustonosz to najważniejszy element bielizny dla każdej kobiety, z której codziennie korzysta. Biustonosz może mieć różnorodne kształty, kolory i ozdoby, ale jeśli chcesz, aby optyka powiększyła klatkę piersiową, potrzebujesz specjalnego niewidocznego stanika.

Na przykład dzisiaj w Polsce sprzedaje się unikalny silikonowy biustonosz Fly Bra. Jest to przyjazny dla środowiska i bezpieczny w użyciu biustonosz typu push-up bez ramiączek, który można nosić wraz z dowolną odzieżą. Jest w 100% niewidoczny dla innych osób, ale pozwala na stworzenie optycznego powiększenia biustu i korekty kształtu w ciągu kilku minut. To idealne rozwiązanie dla każdej dziewczyny, która chce być bardziej atrakcyjna i seksowna, ale dba o swoje zdrowie.

Czytaj więcej:
Wiem jak powiększyć piersi;
jak z jodem powiększyć piersi;
powiększyć piersi z rumiankiem;
powiększyć piersi tłuszcz cena;
jak powiększyćyć piersi w japońskiej modzie;