Uratuj skrzynię w sezonie plażowym

Kobieca pierś jest jedną z najdelikatniejszych części ciała, którą należy starannie ukryć przed działaniem promieniowania słonecznego i innych czynników zewnętrznych.

Faktem jest, że piersi, jako wyraz podziwu dla mężczyzn, pojawiły się dopiero niedawno. kilka wieków temu. Do tego czasu popiersie kobiet było używane tylko zgodnie z przeznaczeniem, jako narzędzie do karmienia nowo narodzonych dzieci. Jednak we współczesnym świecie coraz częściej młode matki odmawiają karmienia piersią swoich dzieci, tylko po to, aby zachować elastyczność i piękny kształt.

Oczywiście, szczerze mówiąc, to, że ten akt zasługuje na szacunek, nie może być, ale mimo wszystko dbałość o piękno twojej piersi z pewnością jest tego warta.

Dlaczego pierś boi się słońca?

Okazuje się, że naukowcy od dawna potwierdzali, że halo wokół brodawki i samego brodawki nigdy nie powinno być trzymane w cieniu w bezpośrednim świetle słonecznym. Może to doprowadzić do tego, że będziesz miał wiele chorób piersi, a najstraszniejsze z nich to rak. Faktem jest, że promieniowanie słoneczne negatywnie wpływa na tę szczególną intymną część kobiecego ciała, która z pewnością schowa się za każdym razem, gdy idziesz na plażę.

Konieczne jest skorzystanie z ochrony przeciwsłonecznej, a także założenie stroju kąpielowego i dodatkowej szaty lub pareo w okolicy klatki piersiowej. Oczywiście, kiedy wejdziesz do wody i wydostaniesz się z niej, możesz zostać w jednym stroju kąpielowym, ale być na plaży i opalać się najlepiej, zakrywając strefę dekoltu.

W końcu każdy chce to zrobić, aby mieć dobre zdrowie, które pozostanie niezmienione przez wiele lat. A jeśli kobieta nie zajmie się jej piersią, to oprócz plam pigmentowych, które najprawdopodobniej będą się pojawiać w wyniku regularnych oparzeń słonecznych od lat do czterdziestu, można zarobić na różne guzy, zarówno łagodne, jak i złośliwe. Również skóra wystawiona na stałą opaleniznę jest bardziej podatna na rozciąganie i wiotkość.

Krety i brodawki pod wpływem palącego słońca mogą się przerodzić w komórki nowotworowe, które są bardzo niebezpieczne dla życia kobiety. Dlatego lekarze nie zalecają opalania się z otwartą klatką piersiową, szczególnie ci, którzy już mają chorobę w piersi lub genetyczną predyspozycję do nich.

I jeszcze jeden powód, by ukryć swoje piersi, musi być zwykłe zawstydzenie. W końcu kobieta musi zawsze pozostać tajemnicą, która pomoże jej odnaleźć przeznaczenie.

Niech twoje piersi zawsze będą zdrowe, a jeśli będziesz musiał ukryć je przed wszystkimi, wtedy nawet bez wahania zacznij ubierać się i rób wszystko, co możliwe, aby je zakryć.

Kobiece piersi są narzędziem do wpływania na psychologię człowieka, który zawsze musi być trzymany pod przykrywką. W końcu żaden człowiek nie będzie chciał, aby jego jedyna i wyjątkowa dziewczyna chodził po plaży z gołą klatką piersiową, a jednocześnie każdy obcy mógł to rozważyć. Im bardziej kobieta ma skromność i zdrowy rozsądek, tym bardziej będzie stawać się najlepszą żoną, zachowując przy tym silne zdrowie i pewność siebie.

Czytaj więcej:
Miracle Bust;
Brestrogen;
Big Bust;
Boobs XL;
Pushup cream;