Zmiana kształtu piersi metodą chirurgiczną

Prawdopodobnie każda osoba nie może się z tym nie zgodzić, że seksualność kobiety opiera się na jej cechach płciowych ciała.

W szczególności nie można być seksualną dziewczyną, gdy nie masz wszystkich ważnych danych, czyli ekspresyjnych i atrakcyjnych form ciała. Jak można się domyślić, chodzi o strefy intymnej kobiety. Jeśli kobieta nie ma pięknych smukłych nóg, gładkiej sylwetki, talii osiki, doskonałej formy osiołka, który jest bardzo gęsty i elastyczny w dotyku, a także wyróżnia się na tle całego ciała. Naturalnie nie można zauważyć piersi kobiety. Kiedy ma imponujące rozmiary, które trudno ukryć pod ubraniem, taka kobieta, mając takie dane seksualne, ma szansę przyciągnąć uwagę każdego mężczyzny, czasem nawet małżeństwa. Jednak posiadanie takiego ciała wcale nie jest prostym zadaniem.

Faktem jest, że dość łatwo zmienić swój wygląd. Wszystko, co jest potrzebne do tego, aby zachować właściwą dietę, nie jeść tłustych potraw, a także po prostu nie być leniwym i prowadzić aktywny tryb życia, stabilnie ćwiczyć na siłowni.

Jednak wraz z ciałem mniej więcej wszystko jest jasne. Ale aby uzyskać idealny kształt piersi, gdy patrzysz na to od razu, człowiek może być podekscytowany, dlatego musisz bardzo ciężko pracować, aby kobieta pracowała nad jej formą. Faktem jest, że większość ćwiczeń sportowych po prostu nie może powiększyć klatki piersiowej, ponieważ jej fizjologiczna struktura nie pozwala na to. W rzeczywistości pierś składa się z gruczołu mlekowego otoczonego tłuszczem. I tylko niektóre ścięgna podtrzymują tę formę na właściwym poziomie, tak aby piersi nie wisiały. Z tego powodu większość kobiet zaczyna korzystać z różnych metod, które pozwalają zwiększyć objętość, podnieść formę i sprawić, że seks będzie seksowny.

Jednak jak pokazuje praktyka, wszystkie naturalne środki, takie jak kremy, suplementy biologiczne, kwas hialuronowy i masaże mają niewielki wpływ w porównaniu z metodą chirurgiczną.

To prawda, że ​​ta druga metoda jest najdroższa, pozwalając na natychmiastową zmianę formularzy. Niemniej jednak, jeśli kobieta ma wystarczające fundusze i jest gotowa do podjęcia takiego kroku, po prostu musi znać niektóre z czynników, które mogą wystąpić na jej drodze.

Zważaj za i przeciw

Mammaplastyka jest bardzo poważnym krokiem, który pozwoli Ci zmienić twój popiersie, jak chcesz. Niemniej ważne jest, aby pomyśleć i zapytać siebie, dlaczego go potrzebujesz. W końcu tak wiele kobiet twierdzi, że mają małe piersi, ponieważ często widzą kobiety z bardzo dużą głośnością na ekranie telewizora.

Na poziomie podświadomości rozwija stereotyp, że kształt jej biustu nie jest wystarczająco duży, aby wyglądać atrakcyjnie dla mężczyzn. Jeśli tak uważasz, najlepiej zapytaj partnera, jak dziwnie by to wyglądało, lub zwróć uwagę na jego działanie w łóżku, dokładnie jak traktuje twój biust. Jeśli człowiek podczas seksu zostanie zabrany przez twoje formy, to generalnie wyrzuć z głowy to drogie przedsięwzięcie. Kiedy jest naprawdę ciemno, to nie ma push-up efekt nie mógł pomóc, jako małe popiersie prawdziwych mężczyzn widząc go natychmiast zatrzymać i nie podniecony, to tylko w takim przypadku wymaga, aby dostosować pierś.

Ponadto, przed podjęciem decyzji o takim etapie działania, może być lepiej spróbować użyć naturalnych metod, z których większość nie ma żadnego efektu ubocznego. Obecnie istnieje wiele wysokiej jakości leków, które mogą zwiększyć biust w dwóch dodatkowych rozmiarach w ciągu 30 dni kalendarzowych.

W takim przypadku nie musisz wydawać dużo pieniędzy. I tylko wtedy, gdy widzisz, że to nie wystarczy do kształtu piersi, a nie możesz zrobić bez silikonowych implantów, tylko wtedy możesz pójść do drogich klinik.

Jak tylko kobieta zdecyduje się na tak ważny krok, zdecydowanie powinieneś odpocząć przed operacją przez co najmniej 3 dni. W tej chwili warto zrezygnować z całego procesu treningowego, nie musisz się denerwować i nie myśleć o złych. Spędź dzień w trybie aktywności, idąc ulicą. Naturalnie nie można mówić o złych nawykach, szczególnie o paleniu. Faktem jest, że papierosy mogą powodować komplikacje po interwencji chirurgicznej i nie pozwalają na normalny przebieg procesu. Ponadto, nie próbuj pić alkoholu, co najmniej 14 dni przed operacją. Alkohol zupełnie niepoprawnie wpływa na stan psychoemocjonalny kobiety. Więc wszystkie złe nawyki będą musiały wypowiedzieć twarde słowo „nie”. Chciałbym również zauważyć, że musisz zrozumieć, że po operacji będziesz musiał dobrze się odprężyć i odpocząć przez dłuższy czas. Tak, jak lato jest w pełnym rozkwicie, a większość kobiet po prostu się pozbyć cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej, waga stracić torus trzeba przed operacją, a nie po nim. Faktem jest, że ciężar kobiety jest bezpośrednio związany z jej kształtem piersi. W szczególności, została oszacowana przez naukowców, że spadek wagi kobiety za kilogram średnio piersi stracić tłuszcz około 20 gramów. Zgodnie z tym, gdy po operacji kobiet traci wagę więcej niż 3 kg, to znaczy około 60 gramów tkanki tłuszczowej, jego postać może wymagać dodatkowych operacji w celu zmiany kształtu, co dodatkowo szybko Finance długi okres rehabilitacji. A jeśli wiek kobiety jest dłuższy niż 40 lat, to każdy utracony kilogram jej wagi jest jeszcze większą utratą masy piersiowej.

Przygotuj się na wielką wartość

Okazuje się, że transformacja ciała – zwłaszcza kobiety – nie jest tanią przyjemnością. Średnio jedna operacja może wynieść co najmniej 4 tysiące dolarów amerykańskich, ale jednocześnie średnia maksymalna wartość rynkowa nie przekroczy 7 tysięcy dolarów. Dlatego, gdy jest mniej ofert niż ten rynek, ważne jest, aby sprawdzić kwalifikacje tego lekarza, któremu zaczniesz ufać swojemu ciału. Jednak należy też przyjrzeć się uważniej droższej metce. W końcu każda osoba lubi zarobić jak najwięcej pieniędzy. Dlatego jego poziom umiejętności może nie być tak wysoki, jak żądanie kwoty na operację.

Będziesz musiał zrozumieć poprawnie i moment, w którym po operacji nie możesz być pełnoprawną kochanką swojego mieszkania.

Większość lekarzy ostrzega, że ​​kobiety będą musiały mieć wolne 3-4 tygodnie po operacji. Nie tylko nie będzie w stanie poradzić sobie z problemami domowymi ani utrzymaniem czystości, ani nie będzie musiała spędzać dużo czasu przed kuchennym stołem. Ponieważ przygotowywanie jedzenia, czyli stanie w pierwszych tygodniach na nogach, jest wysoce przeciwwskazane. Dopiero po wygaśnięciu. Tym razem możesz w pełni podjąć swoje obowiązki. Niemniej jednak warto pamiętać, że w przypadku implantów silikonowych nie trzeba długo przebywać przed gorącymi przedmiotami. Dlatego musisz pomyśleć o planie, ponieważ w przyszłości zastosujesz się do kuchni.

Dbanie o swój biust jest ważnym czynnikiem

Jest tak wiele nieporozumień, że metoda chirurgiczna jest jednym z najdroższych sposobów dostosowania kształtu biustu, ale także najdroższym. Z tego powodu bardzo duża liczba kobiet myli się, że po przeprowadzeniu operacji nie będą już potrzebować absolutnie niczego. I to jest wielki błąd i wielki błąd. U bardzo wielu kobiet, czyli u 95% kobiet, jedna pierś jest niewiele większa od drugiej. Co do zasady wykwalifikowany lekarz stara się wybrać najbardziej skuteczne implanty. Niemniej jednak często nie można wytrzymać tych samych form biustu.

Dlatego często muszą wykonywać więcej niż jedną operację i kilka, jednocześnie i natychmiast. Ponadto nowy popiersie uzyskane tą metodą jest bardzo wybredne.

Kobieta nie należy zapominać, że jest w bezpośrednim świetle słonecznym jest przeciwwskazane, należy unikać bardzo gorących miejscach, należy użyć jakości kremów do skóry i utrzymać piersi pomp, uprawiania sportu, jako dodatkowy ciężar może ważyć w dół klatki piersiowej, powodując jej ugięcia . Jeśli wszystko to nie jest przestrzegane, a po operacji znowu zaczyna palić, to bardzo szybko taka dziewczyna może znowu być na stole chirurgicznym. Ważne jest również zrozumienie, że implanty silikonowe znacznie zwiększają ryzyko wystąpienia choroby sutka w onkologii. Dlatego kilka razy w roku, aby zbadać je lekarze, aby tego uniknąć.

Złe nawyki, nerwy i niestymulacja mięśni kobiecej piersi często prowadzi do bardzo szybkiej reoperacji. W stanie normalnym, mniej więcej co 7 do 9 lat, kobieta przechodzi kolejny zabieg operacyjny. Jeśli nie podąży za swoją dietą, nie będzie aktywna, nie pali i nie spożyje alkoholu, przez następne 3 lata może znowu znaleźć się na stanowisku chirurga. Dlatego właśnie mammoplastyka jest bardzo ważnym krokiem, który powinien skłonić Cię do zastanowienia się kilka razy przed wyrażeniem zgody na to.

Jednak kiedy kobieta przestrzega wszystkich zasad i metod zalecanych przez lekarza, może to znacznie znacznie zmienić swój wygląd i dać całe ciało nowy poziom seksualności. To głupie, aby wykluczyć, że kobieca dusza i atrakcyjna twarz są bardzo ważne dla mężczyzn. Tak, osoba odgrywa dużą rolę. Ale jeśli to ciało nie ma seksownego biustu, to jest mało prawdopodobne, że mężczyźni zwrócą się do takiej kobiety. Dlatego też, kiedy dokładnie i ostatecznie zdecydował się na ten krok, a wiesz, co stanie się dużo kłopotów, ale nie jest w ogóle straszny, tworzy sztukę z jego popiersiem, stają się atrakcyjne i seksowne i skusić każdego mężczyznę. To seksualne ciało kobiety bardzo często staje się dla niej wspaniałym wsparciem i pomocnikiem. Jeśli nauczysz się manipulować mężczyznami swoim atrakcyjnym kształtem piersi, to w swojej karierze na pewno będziesz miał szczęście i możesz osiągnąć każdy cel, jaki sobie wyznaczysz. Tylko biorąc pod uwagę to wszystko i brak zaniedbań, otrzymasz atrakcyjny i piękny biust.

Przydatne informacje:
Zielona Góra;
Rybnik;
Ruda Śląska;
Tychy;
Gorzów Wielkopolski;